W związku z tym, że do odwołania Urząd Miejski w Jarocinie oraz Biuro Obsługi Klienta nie będą prowadziły bezpośredniej obsługi mieszkańców, zapraszamy do korzystania z możliwości, jakie daje E-urząd. Dzięki usługom elektronicznym, udostępnionym na stronie internetowej jarocin.pl, możesz załatwiać sprawy bez wychodzenia z domu. Zadbaj o siebie i innych! Zostań w domu!

O ograniczeniach w funkcjonowaniu jarocińskiego magistratu Burmistrz Jarocina zdecydował po  wprowadzeniu stanu epidemicznego w Polsce. Ich celem jest troska o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców naszej gminy oraz pracowników urzędu.

W związku z tym zapraszamy do korzystania z możliwości, jakie daje E-urząd. - Na stronie internetowej gminy udostępniony został moduł usług elektronicznych, który przygotowywany jest w ramach znacznie większego przedsięwzięcia - nowego miejskiego portalu informacyjnego. Jego publikację zaplanowaliśmy na 1 maja 2020 r. Jednak, aby ułatwić mieszkańcom poszukiwanie informacji, jak załatwić konkretną sprawę za pośrednictwem internetu, już teraz opublikowaliśmy jeden z modułów portalu – informuje burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki. Ze względu, że jest to część przedsięwzięcia, które teraz dopinane jest na ostatni guzik, nie ze wszystkich funkcjonalności będzie można skorzystać.

Zapraszamy do korzystania! 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia