Na "Wakacyjne Poranki z Yogą" zapraszamy wszystkich chętnych na polanę przed pałacem Radolińskich. Zajęcia będą się odbywać w każdą sobotę wakacji od 4 lipca do 29 sierpnia o godzinie 9:00. Wstęp wolny.

Ideą projektu "Wakacyjne Poranki z Yogą" jest promocja zdrowego, aktywnego i naturalnego stylu życia. Joga jest systemem ćwiczeń dostępnym dla każdego. Pomaga zachować dobrą kondycję i zdrowie, jak i pozwala wrócić do równowagi ciała i ducha, jeśli została ona zachwiana. Na wakacyjnych spotkaniach połączone zostaną bezpłatne sesje jogi z ciekawymi wykładami o teorii zdrowego stylu życia, z których każdy może zaczerpnąć coś dla siebie. Gwarantujemy prawdziwy wakacyjny relaks i atmosferę pełną pozytywnej energii.

Jarocińskie zaproszenie skierowane jest zarówno do tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z jogą, jak i do tych, którzy o tę dziedzinę zdążyli się już otrzeć w różnym stopniu. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Dziekańska, instruktorka, któraćwiczy jogę ponad 10 lat, ukończyła kurs instruktorski certyfikowany przez Ministerstwo Sportu, Kurs Nauczycielski prowadzony przez szkołę Ashanga Yoga Maysone w Indiach, pracuje z różnymi grupami wiekowymi.

"Poranki z  Yogą"  to szansa na aktywny wypoczynek dla mieszkańców polskich miast i zaproszenie ich do wspólnej praktyki jogi. Na całym świecie plenerowe spotkania połączone z aktywnym wypoczynkiem oraz promocją zdrowego trybu życia cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ruch i relaks podczas wspólnej praktyki jogi wytwarza mnóstwo pozytywnej energii, co bezpośrednio oddziaływuje na niesamowitą atmosferę takich mityngów. Zabiegani i zapracowani mieszkańcy wielkich aglomeracji miejskich doceniają takie inicjatywy i odwdzięczają się zazwyczaj wysoką frekwencją.

Od kilku już lat daje się obserwować prawdziwy ogólnoświatowy boom na jogę. W to, że joga jest dobra na wszystko, wierzy już prawie 200 mln ludzi na świecie (poza Indiami). W Stanach Zjednoczonych jogę uprawia już 18 mln osób, czyli dwuipółkrotnie więcej niż jeszcze pięć lat temu. W Niemczech ćwiczy jogę 3 mln ludzi - trzy razy więcej niż trzy lata temu. W Polsce w ostatnich pięciu latach ta liczba wzrosła dziesięciokrotnie - z 4 tys. do 40 tys, a szacunkowo bezpośrednią styczność z jogą miało ponad 130 tyś Polaków. W naszym kraju działa już ponad 100 szkół jogi.

 W przypadku niepogody zajęcia nie odbędą się.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia