Cykl trzech nocnych rajdów organizowanych przez RoweLOVE Jarocin, współfinansowanych ze środków gminy – to propozycja na ciekawe spędzenie czasu dla wszystkich miłośników dwóch kółek.

Pierwszą wyprawę zaplanowano na 27 czerwca (sobota) – do Łuszczanowa. Drugą 25 lipca do Parzewa, a trzecią – 22 sierpnia do Strzyżewa. Na finale każdego z rajdów rowerzystów czeka krótka przerwa przy ognisku. Wszystko odbędzie się nocą, dlatego wyjazdy rozpoczną się wieczorową porą (zgodnie z harmonogramem wydarzenia) sprzed Pałacu Radolińskich w Jarocinie. Koniecznie trzeba mieć dobrze oświetlony rower, a jeśli to możliwe, także kask. Należy pamiętać o wodzie i prowiancie na drogę. Organizatorzy proszą także o zabranie maseczek lub przyłbic.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny.

Ze względu na COVID obowiązują nowe zasady:

1. LIMIT MIEJSC do 50 osób na jeden wyjazd.

2. Zachowanie dystansu społecznego 2 metry przed i w trakcie przejazdu.

3. Obowiązek zatwierdzenia regulaminu oraz podania swoich danych kontaktowych w razie potrzeby dla Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

4. Obowiązkowa dezynfekcja rąk na starce oraz na każdym przystanku.

5. ABSOLUTNY ZAKAZ udziału osób chorych na COVID - 19, przebywających na kwarantannie, izolacji lub manifestujących objawy ze strony układu oddechowego.


Zapisy na rajd TYLKO telefonicznie pod numerami:

Błażej: 697-250/571

Zbyszek: 695-795/879

Osoby niepełnoletnie tylko za pisemną zgodą opiekunów.

Organizatorem rajdów jest RoweLove Jarocin przy wsparciu finansowym gminy Jarocin.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia