Była już literatura (Koziołek Matołek), był już film (Niekończąca się opowieśc), była podróż do Rosji (Carski syn), a na koniec WTWM Junior w 2013 roku zabieramy najmłodszych widzów …na rockowy koncert. Łódzki Teatr Pinokio przywiezie nam na 3 grudnia (godzina 11:00 i 17:00, Kino ECHO) prawdziwie muzyczną ucztę.

     Projekt  Wielki Teatr w Małym Mieście Junior  jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Gminę Jarocin. Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Jarocin XXI.

     „Piosenki do grania na nosie” powstały z myślą urozmaicenia dzieciom wizyty w teatrze. Dla wielu maluchów koncert niegrzecznych piosenek to pierwszy w życiu kontakt z muzyką rockową na żywo. Charyzmatyczni wokaliści (aktorzy Teatru Pinokio) z powodzeniem zachęcają do wspólnej zabawy wszystkie dzieci. Przebrani za bohaterów z różnych spektakli tworzą bajkowy obraz na scenie razem z zespołem muzycznym. Teksty Konrada Dworakowskiego w połączeniu z muzyką Piotra Klimka zabierają nas w świat dziecięcych myśli, marzeń i sekretów. „Wychowanie” albo „Czystość” z powodzeniem mogą stać się małym hymnem niejednego dziecka. Ta niecodzienna wizyta w teatrze z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim fanom teatru i muzyki rockowej. Najlepszymi recenzjami są opinie i reakcje dzieci, które nie potrafią spokojnie usiedzieć w miejscu podczas koncertu. Sukcesem „Piosenek do grania na nosie” są jego autorzy i wykonawcy, którzy dzięki zamiłowaniu do teatru dla dzieci stworzyli mądre i zabawne piosenki, które jednocześnie uczą i bawią zarówno dorosłych jak i dzieci. Muzyczna ekipa Teatru Pinokio odwiedziła już m.in. Katowice, Poznań a w kwietniu tego roku koncert okazał się dużym sukcesem w Warszawie na Małych Warszawskich Spotkaniach Teatralnych. Entuzjazm i gorące przyjecie jakim cieszy się koncert spowodowały wydanie płyty z piosenkami. 

     Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 6+. Bilety w cenie 15 (przedsprzedaż do 30 listopada) i 20 zł (od  1 grudnia) do nabycia w kasie kina, City Cafe i Czytelni Pod Ratuszem. 

 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia