Jarocińska biblioteka bierze udział w ogólnoeuropejskiej kampanii Tydzień z Internetem 2014. Tegoroczna edycja akcji odbędzie się w dniach 24 - 30 marca. Jej myśl przewodnia to zdobywanie i rozwijanie umiejętności cyfrowych potrzebnych w nowoczesnej europejskiej gospodarce.

W ramach kampanii 26 marca w Jarocinie odbędzie się spotkanie zatytułowane Jak bezpiecznie włączyć się do sieci?, podczas którego rzeczniczka jarocińskiej policji Agnieszka Zaworska zapozna uczestników z zagrożeniami i tym, o czym warto wiedzieć i pamiętać serfując w sieci. Zapraszamy na godzinę 17.00 do czytelni Biblioteki Głównej w pałacu Radolińskich.

Tydzień z Internetem (Get Online Week) to doroczna ogólnoeuropejska kampania, mająca na celu zachęcenie jak największej liczby osób do skorzystania z Internetu. Koordynatorem krajowym kampanii w Polsce jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Tydzień z Internetem organizowany jest w Polsce już po raz czwarty. Kampanię objął honorowym patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia