Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin udostępnia bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego angielski123.pl. Kurs przechodzi się samodzielnie za pomocą platformy e-lerningowej.

Kurs jest przeznaczony dla osób dorosłych. Wymagana jest znajomość obsługi komputera przynajmniej w podstawowym zakresie. Możliwe jest przechodzenie kursu w bibliotece na prywatnym laptopie. To już II edycja kursu Angielski 123.

Kurs składa się z czterech poziomów, podzielonych na 22 lekcje. Zawiera ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. Po realizacji 80 % kursu uczestnik otrzymuje certyfikat. Osoby, które nigdy nie uczyły się języka angielskiego, mogą rozpocząć naukę od podstaw od pierwszego poziomu dla początkujących. Osoby, które znają podstawy, mogą wybrać poziom trzeci lub czwarty – dla średniozaawansowanych. Z kursu można korzystać w Bibliotece Głównej oraz filiach w Golinie, Mieszkowie, Wilkowyi i Witaszycach. Zapisy przyjmują bibliotekarze w poszczególnych bibliotekach (numery telefonów dostępne na stronie internetowej biblioteki). Ze względu na liczbę stanowisk komputerowych liczba uczestników ograniczona.

Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „Angielski 123 w bibliotece”. To wspólne przedsięwzięcie firmy Funmedia i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która prowadzi Program Rozwoju Bibliotek.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia