Uprzejmie informujemy, iż dla uczestników projektu realizowanego przez Gminę Jarocin pn. „Internet w domu szansą na rozwój wykluczonych cyfrowo mieszkańców gminy Jarocin”został ogłoszony przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji konkurs!

  Konkurs pod tytułem:

      "Otwarci na świat - Internet naszym domu. Rysunek komputerowy wykonany przez dzieci z rodzin beneficjentów Działania 8.3 PO IG”.

      Konkurs skierowany jest do dzieci. Uczestnicy konkursu powinni przesłać drogą elektroniczną zgłoszenie konkursowe oraz plik graficzny w terminie do 24 listopada 2013 roku do godziny 16:00 na adres:

     e-mail: mariusz.dabrowski@mac.gov.pl lub  przemyslaw.kalinowski@mac.gov.pl.

      W konkursie "Otwarci na świat - Internet naszym domu. Rysunek komputerowy wykonany przez dzieci z rodzin beneficjentów Działania 8.3 PO IG" mogą wziąć udziałdzieci w wieku 7 - 12 lat z rodzin, które otrzymały dofinansowanie do komputera i dostępudo Internetu, uczestniczące w projekcie realizowanym w ramach Działania 8.3 PO IG, zgłoszone do konkursu przez opiekuna. Przedmiotem konkursu są przygotowane przez dzieci prace graficzne, nawiązujące tematyką ogólnie do Działania 8.3 PO IG, a przede wszystkim do korzyści jakie przyniosło ono rodzinom zaangażowanym w projekt.

      Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod adresem:

 http://mac.gov.pl/dzialania/konkursy-podsumowujace-wdrazanie-dzialania-8-3-po-ig

Regulamin konkursu w pliku *.pdf


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia