Jutro na terenie Jarocina odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przez spółkę ZGO NOVA. W pozostałych miejscowościach gminy Jarocin, zbiórka wspomnianych odpadów zaplanowana jest na 30 kwietnia.

Zobacz, co z odpadów wielkogabarytowych zostanie odebrane, a co nie!

odbierane będą: stoły, krzesła, szafy, sofy, pufy, tapczany, dywany, wykładziny – również z linoleum, wózki dziecięce, materace, pierzyny, sieci na pranie, rowery, zabawki dużych rozmiarów (nie mieszczące się do pojemnika na śmieci) 

nie zostaną odebrane: części budowlane (panele plastikowe, rolety, ramy okienne, rury PCV, drzwi), przedmioty sanitarne (brodziki, prysznice, baterie łazienkowe, deski sedesowe, sedesy, umywalki)

Zobacz, co ze zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zostanie odebrane, a co nie!

odebrane zostaną: wszelkiego rodzaju zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny kompletny tzn. lodówki, pralki, zamrażalki, telewizory, komputery, monitory, odkurzacze, suszaki, lokówki, latarki, żyrandole itp.

nie zostaną odebrane: sprzęt zdekompletowany tzn. pozbawionych silników, agregatów, itd., pozostałości po sprzęcie elektrycznym i elektronicznym np. plastikowych części, drzwi po lodówkach, itp. Powyższe należy osobiście zawieźć do punktu selektywnej zbiórki odpadów.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia