Nowy blok na ul. Libercourt, inwestycja Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, ma już zamontowany dach z oknami. Rozpoczęły się też prace związane z tynkowaniem ścian i sufitów. W kolejnym tygodniu montowane będą okna i drzwi.

Budowa 12 nowych mieszkań przy ul. Libercourt w Jarocinie. Inwestycja Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego ma być gotowa w marcu przyszłego roku.

Lokalizacja mieszkań jest ich niezaprzeczalnym atutem. Przedszkole, szkoły, sklepy, markety, stacje paliw, restauracje, Jarociński Ośrodek Kultury, kościół i wiele innych punktów handlowo-usługowych - wszystko w zasięgu ręki. Dodatkowo - bliska odległość do ośrodka zdrowia, szpitala, dworca PKP, dworca autobusowego oraz urzędów. Odległość do ścisłego centrum Jarocina, to zaledwie około 700 m.

Nowy budynek, który powstanie przy ul. Libercourt będzie miał 4 kondygnacje. Przyszłym mieszkańcom JTBS oferuje 12 mieszkań o powierzchni ok. 35 – 98 m2, w tym dwupoziomowe, z antresolą, położone na II piętrze. Lokale wybudowane zostaną w stanie deweloperskim. Mieszkania wyposażone zostaną w - sterowane elektrycznie - rolety zewnętrzne oraz w klimatyzatory. Ogrzewanie budynku pochodzić będzie z miejskiej sieci.

Do każdego z mieszkań zaprojektowano balkon o powierzchni 4,30 – 9,20 m2, a do lokali położonych na poziomie przyziemia – taras o powierzchni 9,20 m2. O położenie płytek na balkonie zadba JTBS w ramach realizacji inwestycji. Spółka zamontuje też drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych oraz schody w przypadku mieszkań dwupoziomowych.W cenie mieszkania jest także  pomieszczenie gospodarcze na parterze budynku, które zostanie przydzielone do każdego mieszkania. Miejsca postojowe zlokalizowane będą w 4 garażach oraz na parkingu przy budynku. Teren nieruchomości będzie zamknięty i monitorowany.

Aktualnie na budowie trwają prace instalacyjne. Układane są instalacje wewnątrz budynku: elektryczne, wodno – kanalizacyjne oraz teletechniczne. Zakończono prace związane z pokryciem dachu oraz montażem okien dachowych. W bieżącym tygodniu rozpoczęły się prace związana z tynkowaniem ścian i sufitów. W kolejnym tygodniu rozpoczną się prace związane z montażem okien i drzwi.

#GminaJarocinInwestuje

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia