1235 jarociniaków zakupiło w promocyjnej cenie 70 zł karnety na Jarocin Festiwal 2017. Wiele osób przegapiło termin promocji lub nie mogło z niej skorzystać osobiście. To dla nich Spichlerz Polskiego Rocka stwarza ostatnią szansę na promocyjne zakupy od najbliższego piątku do niedzieli, 9 - 11 czerwca.

Do 31 maja trwała promocyjna sprzedaż karnetów dla mieszkańców  gminy Jarocin. - Być może to był nasz błąd, że czas promocji rozciągnęliśmy od połowy marca aż do końca maja i wiele osób przegapiło końcową datę. Już następnego dnia, po ukazaniu sie informacji o zakończeniu promocji,  przynajmniej kilkanaście osób dopytywało o kolejną możliwość skorzystania z niej - mówi Sebastian Pluta,  dyrektor Spichlerza Polskiego Rocka/Muzeum Regionalnego w Jarocinie.  - Wcześniej zgłaszano nam pretensje o zapis regulaminu promocji, mówiący o konieczności osobistego zakupu, a nie za pośrednictwem upoważnionej osoby. Dotyczyło to przede wszystkim jarociniaków mieszkających i pracujących za granicą, a planujących pobyt w Jarocinie w czasie festiwalu  - dodaje dyrektor.

To z myślą o tych osobach Spichlerz Polskiego Rocka/Muzeum Regionalne w Jarocinie organizuje od piątku do niedzieli  - 9-11 czerwca - ostatnią akcję promocyjnej sprzedaży karnetów dla mieszkańców gminy Jarocin. Tym razem trzydniowe karnety będzie można kupić w cenie 90 zł. Spichlerzowy sklepik czynny będzie w piątek od 10.00 do 20.00, a w sobotę i niedzielę od 14.00 do 20.00.  Sprawdzenie prawa do zakupu promocyjnego karnetu odbywa się poprzez weryfikację jej numeru PESEL w systemie. Osoby chcące nabyć karnet dla osoby nieobecnej w Jarocinie podpisują oświadczenie o posiadanym upoważnieniu  do zakupu. Dlatego w Spichlerzu muszą się zjawić ze swoim dowodem tożsamości oraz numerem PESEL nabywcy, którego imię i nazwisko zostanie wpisane na karnecie. W czasie festiwalu, przy odbieraniu opaski na rękę, sprawdzana będzie tożsamość posiadacza karnetu. Ma to zapobiec odsprzedawaniu tańszych promocyjnych karnetów.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia