Budowa centrum sportowo-rekreacyjnego na obiektach spółki Jarocin Sport idzie pełną parą. Obecnie wykonywane są prace instalacyjne wewnątrz budynku, realizowana jest dostawa urządzeń technologicznych i kontynuowane są roboty związane z elewacją budynku.

Na obiektach Jarocin Sport nie ustają prace nad budową centrum sportowo-rekreacyjnego. Już wkrótce mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. z nowoczesnej kręgielni i lodowiska.

Jeszcze w czerwcu wykonywane były elewacje od strony ulic Maratońskiej i Sportowej - w technologii aluminiowych płyt elewacyjnych oraz płyt kompozytowych HPL. Efekt tego rozwiązania można już podziwiać od strony ogródków działkowych. Zakończono także licowanie ścian i kładzenie płytek na parterze oraz na piętrze. Zainstalowano systemy: wentylacji, klimatyzacji, elektryczne i teletechniczne. Na poziomie -1 wykonano warstwę przedposadzkową, dociskowo-poziomującą, zużywając około 270 m3 betonu (30 kursów betoniarek 9-tonowych).

Obecnie wykonywane są prace instalacyjne wewnątrz budynku, realizowana jest dostawa urządzeń technologicznych i kontynuowane są roboty związane z elewacją budynku.  Rozpoczęto roboty także drogowe wokół budynku.

Nowoczesne centrum sportowo-rekreacyjne zostanie ukończone w przyszłym roku. Koszt inwestycji to 25 milionów zł. Z jakich atrakcji będą mogli korzystać klienci centrum? To m.in. lodowisko i kręgielnia. Ale mieszkańcy będą mieli także możliwość realizowania się w innych sportach, np. tenisie stołowym, sportach siłowych, takich jak podnoszenie ciężarów czy sporty walki.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia