Zakończył się drugi etap, organizowanego przez Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie konkursu Rytmy w sieci. Spośród 160 wykonawców internauci wybrali 31 półfinalistów. Teraz jury wyłoni trójkę finalistów, która wystąpi w Spichlerzu Polskiego Rocka.

W głosowaniu internetowym wzięło udział 12 315 internautów i internautek. Spichlerz Polskiego Rocka przygotował już playlistę, prezentującą wszystkich półfinalistów. Spośród nich jury w składzie Tomasz Jankowski, Dariusz „Maleo” Malejonek, Artur Rawicz wyłoni trzech finalistów.

Szczęśliwa trójka laureatów zaprezentuje się na scenie Spichlerza Polskiego Rocka 26 września 2020. Koncerty, ze względu na sytuację epidemiologiczną, transmitowane będą online. Zwycięzca wybrany przez jurorów otrzyma 10 000 zł. Fundatorem nagród jest Gmina Jarocin.

Po ogłoszeniu wyników odbędzie się specjalny koncert przygotowany z okazji jubileuszu - 50 lat Wielkopolskich Rytmów Młodych. Wystąpią w nim legendy jarocińskich festiwali pod kierunkiem jednego z jurorów Darka „Maleo” Malejonka. Koncert będzie transmitowany w internecie.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia