Dzisiaj odbyła się uroczystość nadania imienia Bohaterów Westerplatte gimnazjum oraz przekazanie sztandaru Zespołowi Szkół w Cielczy, połączona z gminnymi obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w miejscowym kościele, gdzie poświęcono sztandar. Po eucharystii nastąpił przemarsz przed budynek szkoły, gdzie obdyło się odsłonięcie tablicy pamiątkowej.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Jarocina Stanisałw Martuzalski wręczył nagrody nauczycielom. Wyróżnionych zostało 32 pedagogów, któym przyznano nagrody o łącznej wartości 67 tys. zł. Na ręce Henryka Zielińskiego, dyrektora Gimnazjum nr 1 w Jarocinie włodarz gminy przekazał list gratulacyjny z okazji przyznania nagrody przez Ministra Edukacji Narodowej. 

 

      

 

Nagrody burmistrza za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze (w kwocie od 1.500 zł do 3.000 zł brutto) otrzymali:

Dyrektorzy: Agata Musioł (Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie), Aldona Kostro (Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarocinie), Aleksandra Rychel (Szkoła Podstawowa w Witaszycach), Sylwia Wyduba-Drańczuk (Gimnazjum w Witaszycach), Małgorzata Idczak (Publiczne Przedszkole nr 5 w Jarocinie), Eugenia Weber (Publiczne Przedszkole nr 2 w Jarocinie)

Nauczyciele: Renata Gładych (Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarocinie), Paulina Kubasik (Szkoła Podstawowa w Golinie), Magdalena Rojewska (Zespół Szkół nr 3 w Jarocinie), Urszula Barłożyk (Szkoła Podstawowa w Witaszycach), Grażyna Kałmucka (Szkoła Podstawowa w Witaszycach), Paulina Krzyżaniak-Grygiel (Szkoła Podstawowa w Mieszkowie), Magdalena Matysiak (Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie), Andrzej Gorzelańczyk (Szkoła Podstawowa w Mieszkowie), Ewelina Sokowicz-Król (Zespół Szkół w Wilkowyi), Danuta Krawczyk (Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie), Jarosław Bednarek (Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie), Wojciech Talaga (Zespół Szkół nr 3 w Jarocinie), Dorota Dziecichowicz (Zespół Szkół w Cielczy), Renata Woźniak (Gimnazjum nr 1 w Jarocinie), Arleta Zdunek-Barańska (Gimnazjum nr 1 w Jarocinie), Renata Konik (Gimnazjum w Witaszycach), Małgorzata Kuropaczewska (Gimnazjum w Witaszycach), Jacek Kolecki (Zespół Szkół w Wilkowyi), Małgorzata Kniat (Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie), Krystyna Stefaniak (Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie), Wiesława Cisowska ( Publiczne Przedszkole w Witaszycach), Milena Bednarek (Publiczne Przedszkole nr 6 w Jarocinie), Honorata Sójka-Kowalik (Publiczne Przedszkole w Mieszkowie), Beata Adamska (Zespół Szkół w Wilkowyi), Halina Mirowska (Publiczne Przedszkole nr 2 w Jarocinie), Beata Wlazik (Publiczne Przedszkole nr 5 w Jarocinie)


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia