Rowerowy weekend z biblioteką – 20-21 czerwca - jest 10. edycją rajdów bibliotecznych i częścią wydarzeń z okazji 75-lecia jarocińskiej czytelni, które przypada w tym roku w październiku. Będzie inaczej niż zwykle, ale jak zwykle bardzo interesująco.

Ze względu na pandemię w tym roku biblioteka w Jarocinie proponuje dwa rowerowe dni: 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela). Jedziesz jak chcesz, z kim chcesz, bez zapisów. Bibliotekarki będą czekać na chętnych rowerzystów w 4 punktach bibliotecznych z zadaniami i pieczątkami. Gdzie? W Bibliotece Głównej w Pałacu Radolińskich, w Bibliotece w Cielczy (w Szkole Podstawowej w Cielczy przy ul. Szkolnej), w Bibliotece w Mieszkowie (w Szkole Podstawowej w Mieszkowie przy ul. Radlinieckiej) i w Bibliotece w Wilkowyi (przy Zespole Szkół Zaradni Odważni Oryginalni, ul. Powstańców Wielkopolskich).

Biblioteki będą otwarte w godzinach 12.00 do 16.00. Osoby, które zdobędą komplet pieczątek wezmą udział w losowaniu nagród. Losowanie - we wtorek 23 czerwca, a jego transmisja odbędzie się na żywo.

Organizator zaprasza wszystkich miłośników rowerów i książek. Koniecznie trzeba mieć ze sobą coś pomarańczowego.  

Rowerowy weekend z biblioteką jest 10. edycją rajdów bibliotecznych i częścią wydarzeń z okazji 75-lecia jarocińskiej czytelni, które przypada w tym roku w październiku.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia