Dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu jarocińska biblioteka organizuje drugi weekend na dwóch kółkach. 29 i 30 sierpnia zaprasza więc na rajd rowerowy inny niż zwykle!

Pierwszy rajd, który odbył się w dniach 20 i 21 czerwca - mimo deszczowej aury - cieszył się sporym zainteresowaniem. Organizatorzy mają nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Jakie są zasady?

edziesz jak chcesz, z kim chcesz, bez zapisów.

Tym razem pracownicy biblioteki będą na was czekać w kolejnych placówkach z zadaniami i pieczątkami: w Filii nr 2 (przy Szkole Podstawowej nr 3 w Jarocinie), Filii nr 3 (przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jarocinie), Filii nr 5 w JOK Jarocin (wejście od strony parkingu), Filii w Golinie (przez Niepublicznej Szkole Podstawowej w Golinie) i w Filii w Witaszycach.

Biblioteki będą otwarte w godzinach 12.00 do 16.00. Można odwiedzić je w jeden dzień, albo można rozbić sobie wizyty na dwa dni.

Osoby, które zdobędą komplet pieczątek wezmą udział w losowaniu nagród. Losowanie odbędzie się we wtorek 1 września, o godzinie 15.00. Będzie transmitowane na żywo.

Zaproszeni są wszyscy miłośnicy rowerów i książek. Koniecznie trzeba mieć ze sobą coś pomarańczowego. Rowerowy weekend z biblioteką jest 10. edycją rajdów bibliotecznych i częścią wydarzeń z okazji 75-lecia biblioteki, które przypada w tym roku w październiku!  

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia