Już wkrótce gmina Jarocin wzbogaci się o nowoczesne centrum sportowo-rekreacyjne. W jego ramach powstaje m.in. nowoczesna kręgielnia i lodowisko. Daleko zaawansowane prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Co wydarzyło się na placu budowy w ostatnich kilku tygodniach? Zamontowane zostały bramy roletowe na hali lodowiska, a na poziomie -1, gdzie docelowo będzie mieściła się m. in. kręgielnia, pub sportowy i sala taneczna, rozpoczęto prace nad montażem sufitów podwieszanych. Rozpoczęły się także dostawy elementów wyposażenia poszczególnych pomieszczeń. W ubiegłym tygodniu na plac budowy dotarło wyposażenie sześciotorowej kręgielni.

Najbardziej widoczny jest postęp prac na zewnątrz budynku. Na ścianie od ulicy Sportowej na ukończeniu jest wykonanie elewacji. Obecnie prace są kontynuowane od strony basenu odkrytego. Wokół budynku trwają także roboty drogowe.

Przypominamy, że obiekt, jako lodowisko wykorzystywany będzie od listopada do marca lub kwietnia, natomiast w pozostałych miesiącach, hala będzie służyła do organizowania różnych wydarzeń: koncertów, wystaw, czy targów. Halę można będzie także wykorzystać jako boisko sportowe albo rolkowisko. Koszt całej inwestycji wynosi 25 milionów.

 

 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia